Batowice ul. Karola Wojtyły 2
tel.: 12 411 77 16, 601 432 813
e-mail: sprzedaz@gambud.pl
PON-PT 7:00 - 16:00

Aktualności Jak dojechać O nas

O nas

Firma GAMBUD powstała w 1991 roku w Krakowie jako spółka cywilna o profilu handlowo- usługowym. Pierwszy skład budowlany został założony w Batowicach koło Krakowa, w kolejnych latach firma utworzyła sieć swoich składów w Krakowie i w okolicach. W 1999r Spółka została członkiem Grupy Polskie Składy Budowlane, co pozwoliło poszerzyć asortyment sprzedawanych wyrobów, obniżyć ceny, uatrakcyjnić ofertę sprzedaży. Obecnie GAMBUD prowadzi działalność handlową w Batowicach pod Krakowem.

Kompleksowo obsługujemy klientów pragnących wybudować, wyremontować dom, mieszkanie. W naszych składach budowlanych, nawet najbardziej wymagający inwestor może zaopatrzyć się we wszystkie materiały budowlane. Podstawowy asortyment obejmuje: materiały ścienne, chemię budowlaną, materiały termoizolacyjne i hydroizolacyjne, stolarkę okienną i drzwiową, asortyment towarów który pozwala całkowicie zamknąć stan surowy domu. W sprzedaży ciągłej posiadamy: podstawowe narzędzia budowlane, farby, kleje, materiały wykończeniowe. Dzięki naszej obecności w Grupie PSB mamy dostęp do wielu materiałów budowlanych, które sprowadzamy pod zamówienia naszych klientów.

Obsługujemy firmy budowlane z Krakowa i gmin ościennych, dostarczamy materiały budowlane na wiele prestiżowych krakowskich inwestycji. Staramy się kompleksowo i profesjonalnie obsłużyć klienta indywidualnego. Klienci nasi korzystają również z innych naszych usług: obmiar stolarki budowlanej, sprzedaż ratalna, zapłata kartami płatniczymi, zapewniamy transport towarów na miejsce budowy, przyjmujemy zamówienia na telefon. Stałym klientom oferujemy towary w niższych cenach, uzależniając rabaty od wielkości odbiorów, od formy płatności. Asortyment oferowanych w naszych składach towarów to wyroby sprawdzone, o wysokich parametrach technicznych, posiadające niezbędne atesty i certyfikaty sprowadzane od renomowanych firm. Wśród materiałów izolacyjnych dużą popularnością cieszą się się papy termozgrzewalne największego naszego partnera - ICOPAL S.A. Zduńska Wola. Z powodzeniem od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż stolarki okiennej i drzwiowej firmy Stolbud S.A. Włoszczowa.

Z myślą o klientach bierzemy udział w promocjach organizowanych przez Centralę Grupy Polskie Składy Budowlane, organizujemy własne wewnętrzne promocje, wyprzedaże. Jesteśmy obecni w prasie codziennej, telewizji na imprezach o zasięgu regionalnym i krajowym, samodzielnie jak również poprzez członkostwo w Grupie PSB.

Gwarancję, że klient będzie zadowolony z jakości materiałów, dobrych cen, serwisu informacyjnego, rzetelnej i fachowej obsługi, daje 20-letnie doświadczenie GAMBUD S.A. w działalności handlowej, jak również członkostwo w GRUPIE PSB. Jest to również gwarancja, że oferowane przez nas towary mają odpowiednie atesty i wyprodukowane zostały przez renomowane firmy. O tym, że działania naszej spółki skierowane są na klienta, świadczą ponadto estetyczne biura obsługi, kompetentny i przeszkolony personel, programy lojalnościowe.